Cilt Bakımı

Cilt Bakımı

Etkili bir şekilde hedeflenen cilt sağlığını düzenlemek için yeni bir dağılım sistemleri sinerjistik olarak kullanılan biyoteknolojik ve doğal kaynaklardan elde edilen en son bilimsel maddeler en üst düzeyde kullanılır. Doğru konsantrasyon, kombinasyon ve gücü yanı sıra, A vitamini ve Alfa Lipoik Asit, Vitamin C ve E Esterlerinin ve kapsüllenmiş Vitamin A, C VE E gibi antioksidan, Alfa Hidroksi Asitler ve Amfoterik AHA’ların en etkilisi olarak kabul edilir. Gelişmiş cilt bakımlarında en önemli atılımlar yapılmıştır. Bu tür destek maddeleri kapsüllü çay ağacı yağı, kapsüllenmiş retinol, UV filtreleri, L-askorbik asit, Enzimler, Pigment inhibitörleri, Peptidler, Bitki Kök Hücreleri, Fitosötikal maddeler soya ve pirinç proteini, Kigelia Africana’nın ve gerekli yağ karışımlarının, sinerji içinde çalışarak, rafine ve cildin daha derin katmanlarına inerek çalışır.

 

Gençleştirme

Aktif bileşen maddeler cildin sağlığının düzenlenmesinde hızlandırmayı, fiziksel fonksiyonlarını uyandırmayı ve yapısal düzenlemeyi sağlarlar. Örneğin; Alfa hidroksi asitler, A vitamin Ester, peptitler ve DMAE.

Aha’ların üçlü kombinasyonu başka kombinasyonlardan daha etkilidir, sinerjistik bir etkiye sahiptir, bu sayede tek tek asitlerin etkinliği artırılır. AHA’lar optimum pH düzeyine tamponlanır, bunun sonucunda da maksimum penetrasyon ve uyarılma sağlanır.

 

Antioksidasyon

Güçlü E vitamin ve C Ester, L-Askorbik Asit ve super antioksidan Alfa Lipoik Asit serbest radikallerin yıkıcı etkilerini nötralize veya önleyebilen sinerjik bir ilişki ile erken yaşlanmaya karşı cildi korur. Alfa lipik asitlerin ayrıca inflamasyonu azaltmaya yardımcı güçlü bir anti-inflamatuar özellikleri vardır.

 

Restorasyon

Ürünler bilimsel olarak geliştirimiş bileşen maddeler dahil, biyoteknolojik olarak türetilmiştir. Bu doğal kaynaklar fizyolojik fonksiyonun dengesini düzenlemede kullanılır.

 

Güneş Koruma

Güneş koruması ciltte UV ışınlarının zararlı etkilerini azaltmak veya önlemek için Nimue cilt sağlığı programının önemli bir bölümünü oluşturmaktadır. Nimue bilimsel kombinasyonuna dayalı ve birlikte nemlendirici ve anti-aging özellikleri olan UVA ve UVB ışınlarının zararlı etkilerine karşı en iyi korumayı sağlamakta olan, güvenli ve yüksek kaliteli güneş kremleridir. Güneş koruma, pigmentasyon vecilt sağlığı kontrolünde önemli bir rol oynamaktadır.

 

Destek Sistemi

Bileşen maddeler ve sinerji içinde çalışacak ürünler çekirdek cilt protoklünde belirlenmiştir. Cilt bakım prensiplerini geliştirme ve maksimize tüm sonuçlar için : bunlar peptidler, Soya ve Prinç Proteini, Phytosymbiont, Pentavitin, Kigela Africana, Botanik hücre Özleri ve Aromatik karşımlardır.

Yukarı